Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Betting
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 465
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 23:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:

Nu ar fi rau daca ai pune banii pe Ding. Are cota 3,55. Si are mult mai multe sanse sa castige in comparatie cu cota pe care o are.


Da, e subestimat Ding al nostru, insa stiu ca-i poate pielea, totusi, prefer sa bata Ronnie si sa vad o semifinala Ronnie-Williams. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 0:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda. Eu prefer o semifinala Ronnie- Jimmy. 8)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1249
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 0:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posseidon a scris:
zsolt_tuser a scris:

Nu ar fi rau daca ai pune banii pe Ding. Are cota 3,55. Si are mult mai multe sanse sa castige in comparatie cu cota pe care o are.


Da, e subestimat Ding al nostru, insa stiu ca-i poate pielea, totusi, prefer sa bata Ronnie si sa vad o semifinala Ronnie-Williams. Very Happy

Si eu prefer sa bata Ronnie, dar as vrea o semifinala Jimmy-Ronnie.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 465
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 9:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Noua, adica mie si lu' Mark, ne convine pozitia de outsideri. Razz Laughing



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
dox



Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 9

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 11:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

care e cota pe Ronnie?nu cred ca chinezul il va invinge.Ba chiar sunt
sigur ca va pierde .parerea personala!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui dox Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 465
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 17:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asaaaaaa, am pariat si eu azi, pentru semifinale, ca tot era Astra in drumul meu. Am mers pe victorii pentru Higgins si Ronnie, am pus 2 milioane, daca se adevereste pronosticul meu, castig 1.500.000 la afacerea asta. Adevarul e ca n-am vrut sa pariez atat, dar dat fiind faptul ca e prima data (si ultima), am zis sa risc. Sa vedem daca aia cu norocul incepatorului se verifica si la mine. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 17:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Way to go, Posi !
daca baga toti banii pe Higgins si Sullivan, ii devalizati pe astia de la betting.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 23:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La dreaq ca am pierdut toti banii Smile Pana acuma toti oamenii mei au pierdut !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 465
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 20 Feb 2005, 9:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posseidon a scris:
Asaaaaaa, am pariat si eu azi, pentru semifinale, ca tot era Astra in drumul meu. Am mers pe victorii pentru Higgins si Ronnie, am pus 2 milioane, daca se adevereste pronosticul meu, castig 1.500.000 la afacerea asta. Adevarul e ca n-am vrut sa pariez atat, dar dat fiind faptul ca e prima data (si ultima), am zis sa risc. Sa vedem daca aia cu norocul incepatorului se verifica si la mine. Very Happy


Permiteti-mi sa ma citez.. Razz Laughing
Sunt milionar! Ma duc la baieti, le pun biletul pe masa si-am sa strig din toti rarunchii..SHOW ME THE MONEY!!! Laughing Laughing



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 0:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari! Bea o bere si pentru noi Wink.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1249
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 0:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Posseidon! Eu pana acum n-am castigat niciodata. Am jucat combinat snooker si fotbal pe un bilet, dar nu mi-a iesit un meci la fotbal: Messina-Juventus. Eu am pus 2, dar a iesit X. Evil or Very Mad De obicei pun vreo 6-8 meciuri dar aproape tot timpul pierd la un meci. Evil or Very Mad Eu nu pun sume asa mari. De obicei 50.000, dar cu 8 meciuri tot poti sa ajungi la un castig de vreo 2 milioane.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 465
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gracias! Razz
Dar nu mai pariez ca nu vreau sa devin dependent. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1249
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posseidon a scris:
Gracias! Razz
Dar nu mai pariez ca nu vreau sa devin dependent. Very Happy

Da... Asa am zis si eu dupa ce am pierdut de cateva ori! Laughing



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 465
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa stii ca in cazul asta vorba aia, "din greseli, inveti" nu are acoperire. Laughing



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 22:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PARIATI EU AM CATIGAT CAM 3 MILIOANE ANU TRECUT PE SEAMA LUI SCHUMI , AM JUCAT CU MILIONUL PE VICTORIA LUI SCHIMACHER (si au fost atatea)
AM CASTIGAT INTR-O VESELIE DAR DE LA CURSA LA CURSA SCADEAU COTELE!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community